26 Temmuz 2012 Perşembe

bol fotoğraflı bir yazı :)

yine uzun zamandır yazamadım biliyorum ama hem sıcaklar hem ramazan derken anca fırsat bulabildim..
bahsetmiştim bol koşuşturmalı bir ay geçirdigimi.canım teyzemin oğluna haziran ayında nişan yaptık.abim izmirde çalıştığı ve gelinimizde izmirli olduğu için izmire gittik nişan için.sabah erkenden yola çıkıp nişanı yapıp gece tekrar döndüğümüz için çok yorucuydu,ama çok güzeldi..sıra düğündeydi vee düğüne tam 1 ayımız vardı..bu 1 aylık zaman içinde ayrıca benim çok sevdiğim canım arkadaşım aslının da düğünü vardı onun içinde bir yazı hazırlayacağım en kısa zamanda :) öncelikle burda düğün yaptık sonra izmirde kına gecesi ve nikah :) lafı çok uzatmadan fotoğraflara geçmek istiyorum çünkü anlatmaya başlarsam bu yazı bitmez ;)
düğünümüz izmitte lastik iş sosyal tesislerinde oldu..
 güler yüzlü gelinimizin en az onun kadar güler yüzlü anne ve babası..

sevgili eşimin zorla çekildiği fotoğraflardan biri :) (elbise ve ceketimi kendim diktim daha detaylı fotoğrafları yakında bırada ;) ) firwana ailesi seviliyorsunuz..ablam,eşi ve ilk göz ağrıları ali..

 annem,dayım ve teyzem..hep bizimle olun inşaallah..

 güzel gelinimiz ve kardeşi şahika..
düğün sonunu anlatmak için yeterli bir fotoğraf sanırım..

ve izmir deki kına gecesi..


 kınadan çok net fotoğraflar yok elimde ne yazık ki..oynarken olan resimleri de çok dağıldığımız için geçiyorum..kına için kol çiçekleri yapmıştım ama fotoğraf çekmeyi unutmuşum..blog için her detayı fotoğraflamayı öğreneceğim inşaallah :)

son olarak izmir deki nikah.. nikah salonunun bahçesinden gelin ve damatı bu arabayla alıp salona götürüyorlar sonrada tekrar gelin arabasına bu arabayla götürüyorlar.çok güzel bir düşünce bence..arabayada bayıldım ayrıca :)
 canım ailem..sizi çok seviyorum..


vee yine yeniden nikah sonu :)) (sevgili ablacığıma 1 günde diktiğim ceket,kıyafet dikimi tamamen bana ait :) )

 nikahtan sonra yemekten fotoğraflar..
fotoğraflara bakınca tekrar ne kadar yorulduğumuzu hissettim..ama bunlar güzel yorgunluklar şikayetçi değiliz geçti bile :) abime ve sevgili eşine tekrar bir ömür boyu mutluluklar diliyorum..en kötü gününüz böyle olsun yüzünüz hep gülsün,rabbim pişman etmesin inşaallah..

2 yorum:

  1. haute couture modacımmm.. ceketimi sadece cok beyendigimden degil, gerçekten coook içime sindiginden bir kere daha teşekkür etmek istiyorum.. ama ne demiş bir çin atasözü " ona balık yakalama, tutmayı ögret"

    YanıtlaSil
  2. önemli olan da içine sinmesi zaten ablacım ne demek rica ederim..hmm..msj alınmıştır :)

    YanıtlaSil