21 Ağustos 2012 Salı

bayram kombini..

mübarek ramazan ayınıda bitirdik.rabbim tuttuğumuz oruçları kabul etsin,nice ramazanlara eriştirsin inşaallh..
bayram sonundan itibaren 1 ay içinde 6 günleri tutmak 1 seneyi oruçlu geçirmiş sevabı kazandırıyormuş.bayramdan sonra tutmak istiyorum allah nasip ederse inşaallah..
geçmiş bayramımız mübarek,kutlu,mutlu olsun inşaallah :) rabbim nice bayramlar nasip etsin inşaallah sevdiklerimizle,sağlıkla,mutlulukla inşaallah..ramazanda  da kombin yazısı yazmak istedim ama hiç fotoğraf çekilemedim.bayramın 1.günü de çekilemedim ama bugün eve gelince,ilk işim fotoğraf çekilmek oldu :) evden hep aceleyle çıktığımız için bir türlü fırsat bulamadım.

 1.gün kombinietek belli olmuyor ama düz beli kemerli kloş etek,bluz da düz kravat yakalı bluza pelerin ekledim.kıyafet dikimi tamamen bana ait :)


2.gün kombini


dantel tunik burda dergisinin bir sayısında vardı hatta su yeşili dantelden yapılmıştı..bu tunik ve pantolonun dikimide tamamen bana ait :)

not:yakında facebook tayım..diktiklerimi orada paylaşıp satışa başlayacağım inşaallah şans dileyin bana :)10 yorum:

 1. Madem bu kadar dikiyorsun da neden buralarda göremiyoruz acaba:) birde bayramda tamam ev ve dışarısı için ayrı hazırlıyoruz da birde günlük çıkartma başımıza be yav:)
  Hayırlı kazançlar dileyelim o halde..

  YanıtlaSil
 2. hep aklımda ama bir fırsat bulup fotoğraflayamadım en kısa zamanda facebook a eleyeceğim inşaallah..dantel tuniğim vardı bayram için dikmedim 2 gün ayrı kombin yapıyım dedim :) teşekkür ediyorum..

  YanıtlaSil
 3. gömlek kuaybe giderin koleksiyonunda vardı o galiba :) bende çok beğendim :)

  YanıtlaSil
 4. evet vardı ama uzun zamandır buna benzer birşey istiyordum,bahar için güderiden trench dikmiştim yaz içinde hep aklımdaydı :)

  YanıtlaSil
 5. Süpersin valla. 1. kombine bayıldım.

  YanıtlaSil
 6. harika diktiklerin ilk kombindeki gömlek bence favori parça bol kazancın hayırlı kazancın olur inşallah

  YanıtlaSil
 7. amin inşaallah teşekkür ediyorum :)

  YanıtlaSil